Niezalogowany
zmień rozmiar:

Szkoła Podstawowa nr 31 im. Jana Kochanowskiego

Adres: Zapłocie Duże 1
43-300 Bielsko-Biała
pokaż na mapie
Dyrektor: Roman Szabla
Strona WWW: http://www.sp31bb.pl/
E-mail: sp31@cuw.bielsko-biala.pl
Telefon: 33 812-66-43

Opis oferty:


LICZBA ODDZIAŁÓW -17

LICZBA UCZNIÓW -378

LICZBA NAUCZYCIELI - 42 

LICZBA PRACOWNIKÓW ADMINISTRACJI I OBSŁUGI - 10

Oferta::
BAZA SZKOŁY
dziennik elektroniczny, bogato wyposażone sale lekcyjne, salki do pracy indywidualnej z uczniem, trzy pracownie komputerowe ze stałym dostępem do Internetu,13 tablic interaktywnych w salach lekcyjnych oraz w świetlicy, projektory w każdej sali lekcyjnej, nowo oddana do użytku hala sportowa, sala gimnastyczna, salka do gimnastyki korekcyjnej, nowoczesne boisko wielofunkcyjne typu Orlik, bieżnia oraz rozbieg do skoku w dal, nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych dzieci, miasteczko ruchu drogowego, dwa pomieszczenia z przeznaczeniem na świetlice szkolne, nowo oddana do użytku biblioteka z czytelnią i centrum multimedialnym, stołówka szkolna. 

POMOCE DYDAKTYCZNE 
szkoła dysponuje bardzo dobrą i bogatą bazą nowoczesnych pomocy dydaktycznych, w każdej klasie znajdują się projektory i ekrany oraz tablice interaktywne, które uatrakcyjniają proces edukacyjny, sale gimnastyczne wyposażone są w odpowiedni sprzęt sportowo-rekreacyjny, a salka korekcyjna w wiele specjalistycznych przyrządów. 

SZKOŁA ZAPEWNIA 
opiekę pedagoga, psychologa i innych specjalistów nauczyciele ściśle współpracują z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, opiekę pielęgniarki, naukę języka angielskiego od klasy pierwszej i języka niemieckiego od siódmej, zajęcia pozalekcyjne, wyjazdy na basen w ramach zajęć wychowania fizycznego dla uczniów klas drugich, opiekę na świetlicy szkolnej od godz. 6:45 do godz. 16:45, bibliotekę z czytelnią, stołówkę (posiłki przygotowywane na miejscu przez ajenta); 

PROGRAMY I CERTYFIKATY
COGITO, AGO, Uczniowie z klasą, Szkoła z klasą, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Szkoła bez przemocy, Zachowaj trzeźwy umysł, Szkoła Bezpiecznego Internetu, "Przystań w sieci", Lepsza szkoła. Uczestniczymy w rozmaitych programach i projektach edukacyjno-profilaktycznych , "Program dla szkół" , Program Domowych Detektywów "Jaś i Małgosia na tropie", "Bieg po zdrowie", Program profilaktyczny „Przyjaciele Zippiego”, inne zajęcia profilaktyczne i rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne. W szkole organizowane są różnorodne, ciekawe uroczystości i imprezy, w które aktywnie włączają się rodzice i środowisko lokalne tj. Festyn Rodzinny, Dni Patrona Szkoły, Spotkanie Noworoczne, Szkolny Przegląd Talentów, Zabawy andrzejkowe i karnawałowe, Wiosenna Promocja Zdrowia. 

W szkole działa Szkolny Klub Wolontariatu. Prowadzone są liczne innowacje. 

Realizujemy ciekawe zajęcia i spotkania w oparciu o współpracę z instytucjami wspierającymi pracę szkoły, tj. Straż Miejska, Dom Kultury w Starym Bielsku, Książnica Beskidzka, Teatr Banialuka, itp..
Dostępne miejsca:

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc
ODDZIAŁY OGÓLNODOSTĘPNE planowana liczba oddziałów : 2 50

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 128; Wersja: 22.134.331.1126 Harmonogram ID: 477;