Niezalogowany
zmień rozmiar:

Szkoła Podstawowa nr 30

Adres: Mazańcowicka 34
43-346 Bielsko-Biała
pokaż na mapie
Dyrektor: Małgorzata Nowak
Strona WWW: sp30.eduportal.bielsko.pl
E-mail: sp30@cuw.bielsko-biala.pl
Telefon: 33 812 64 56

Opis oferty:


Szkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-Białej, ul. Mazańcowicka 34

tel. 33 812 64 56
mail: sp30bb@gmail.com

Oferta::
Szkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku –Białej mieści się na ul. Mazańcowickiej 34 w dzielnicy Komorowice Śląskie. Jesteśmy Szkołą kameralną, gdzie panuje bardzo przyjazna i rodzinna atmosfera, dzięki, której każde z dzieci czuje się zauważone i docenione.
Jesteśmy Szkołą dbającą o potrzeby Uczniów i ich Rodziców.
Oferujemy naukę w salach lekcyjnych wyposażonych w tablice interaktywne, rzutniki multimedialne oraz  pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku Uczniów i specyfiki przedmiotu.
Nasza Szkoła pracuje w systemie jednozmianowym. Uczniowie są objęci opieką świetlicową oraz obiadami w formie cateringu.
Szkoła posiada nowoczesne zaplecze sportowo-rekreacyjne -przestronna sala gimnastyczna, boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw.
Nasza kadra to dobrze wykształceni nauczyciele z doświadczeniem i pasją – otwarci na potrzeby każdego dziecka, z zaangażowaniem wykorzystujący w swojej pracy aktywizujące metody nauczania tak, by każdy Uczeń chciał zdobywać wiedzę.
Uczniowie z trudnościami otoczeni są tu szczególną troską i znajdują adekwatną pomoc. Pozostają pod opieką szkolnego pedagoga, logopedy  biorąc udział w dodatkowych zajęciach prowadzonych zgodnie z zaleceniami poradni psychologiczno-pedagogicznej. 
Oferujemy różnorodne zajęcia pozalekcyjne, na których Uczniowie mogą rozwijać swoje uzdolnienia i zainteresowania:  zajęcia sportowe, basen(w ramach lekcji), UKS, SKS, zajęcia plastyczne, koła przedmiotowe, wolontariat.
Oferujemy dla Uczniów  wspólne wyjścia do kina, teatru, na spektakle muzyczne. Organizujemy ciekawe wycieczki oraz imprezy dla naszych Uczniów.
Szczegółową ofertę oraz informacje dotyczące życia Szkoły można znaleźć na stronie internetowej  https://sp30.eduportal.bielsko.pl/ oraz na FB.
Dostępne miejsca:

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc
ODZIAŁY OGÓLNODOSTĘPNE liczba klas pierwszych-2 36

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 128; Wersja: 22.134.331.1126 Harmonogram ID: 477;